Vėjo malūnas

Spalvoti dekoratyviniai kamščiai lysvėms, sodams ir gėlių vazonams

daiktų „Pinwheel Bee“ medinis sodo vėjo malūnas Ø17 cm H48 cm 4 vnt. daiktų „Pinwheel Bee“ medinis sodo vėjo malūnas Ø17 cm H48 cm 4 vnt.

„Pinwheel Bee“ medinis sodo vėjo malūnas Ø17 cm H48 cm 4 vnt.

10,00 €

2,50 € dėl gabalas

- 21 %

daiktų Spalvinga Ø16 cm vėjo varpelio sodo puošmena daiktų Spalvinga Ø16 cm vėjo varpelio sodo puošmena

Spalvinga Ø16 cm vėjo varpelio sodo puošmena

3,60 € 2,85 € Sutaupysite apytiksliai. 21% (0,75 €)

daiktų Ratukas sodo puošmena vėjo malūnėlio sodo kuolas Ø8.5cm 20vnt daiktų Ratukas sodo puošmena vėjo malūnėlio sodo kuolas Ø8.5cm 20vnt

Ratukas sodo puošmena vėjo malūnėlio sodo kuolas Ø8.5cm 20vnt

12,35 €

0,62 € dėl gabalas

Vėjo malūnas

Mūsų populiariausios prekės pagal klientų užsakymus. Atnaujinama kasdien.


Bestseller
*   visos kainos įskaitant 21 % PVM, plius siuntimas ir tvarkymas. Perbrauktos kainos atitinka ankstesnę kainą.
** Pasirinkus apmokėjimą iš anksto, pristatysime tik po to, kai sąskaitos suma bus įskaityta į mūsų sąskaitą.

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Vėjo malūnas Kategorijos aprašymas

Kas gali būti maloniau nei pajusti lengvą vėjelį vasaros karštyje? Šią vasarą pagyvinkite savo sodą spalvingu vėjo malūnu! Lengvai užsisakykite internetu Floristik24 ir gaukite spalvingus vėjo varpelius, kurie papuoš savo namus.

Spalvotas vėjo malūnas džiugins pačiomis įvairiausiomis progomis: Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dekoracijos savo vasaros vakarėliui, ar papuošite vaiko gimtadienį, ar norite papuošti savo sodą – vėjo malūnėliai visada bus linksmi kaip sodo puošmena!

Ar norėtumėte internetu įsigyti dekoraciją terasai ar papuošalą balkonui? Tada užsisakykite mūsų vidutinio dydžio vėjo malūnus. Tai dailūs papuošalai, puikiai derantys Jūsų langų dėžėse ar gėlių vazonuose: terasos puošmena ar balkono puošmena tokiu gyvu spalvų žaismu sužavės Jūsų artimuosius.

Maži vėjo varpeliai mūsų dekoracijų internetinėje parduotuvėje taip pat traukia akį: įkiškite dekoravimo kištuką į gėlių vazoną ir naudokite jį, kad lengvai atnaujintumėte savo langų dekoraciją. Vėjo jėgaines taip pat galite įdėti į vazą su gėlių puokšte ir papuošti jomis savo langą: gaivinantis tokios puokštės linksmumas užkrės ir aplinkinius!

Cat-ID: 179