Kaspinai ir dovanų juostelė

Kaspinai, dovanų juostelės ir dekoratyvinės juostelės floristams

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Kaspinai ir dovanų juostelė Kategorijos aprašymas

Dekoratyvinės juostelės ir kutais suteikia gėlių kompozicijoms, vainikams ir puokštėms tai, kas tam tikra ir yra nepakeičiama floristų poreikių dalis. Nesvarbu, ar dekoracijos ar gėlių kompozicijos jubiliejui, įmonės vakarėliams, vestuvėms ar laidotuvių ceremonijoms – progų gausu ir įvairių, kaip ir juostelių bei kutais spalvų, raštų ir medžiagų mūsų floristikos internetinėje parduotuvėje! Čia rasite platų juostelių, dovanų ir dekoratyvinių juostelių asortimentą specialiai floristams.

Dekoratyvinė juostelė ir dovanų juostelė iš šilko, veltinio, vilnos, tiulio ir daugybės kitų medžiagų, taip pat daugybė kitų dizainų grotelių juostelių, šilko juostelių, vilnonių juostelių ir tiulio juostelių bei garbanotų juostelių, kurias galima derinti pagal pageidavimą, garantuoja begalybę daugybė dekoravimo variantų, kad atitiktų kiekvieną individualų kliento pageidavimą. Vasaros gėlių kompozicijoms ar dovanoms ypač tiks linksmų spalvų dekoracijos iš vazonų juostų, veltinio juostų ir dagčių siūlų. Naudodami vienspalves ar įvairiaspalves, raštuotas ar margintas dovanų juosteles ir dekoratyvines juosteles iš dovanų galite išpakuoti mažus meno kūrinius, kurie yra beveik per geri.

Siūlome kilmingą lankų spaudą lanko juostoms, vainikų juostoms ir varčioms, specialiai laidotuvių ceremonijoms ir kapų papuošimams kaip laidotuvių juostelę juoda arba spalvota versija. Jei pageidaujama, vainiką galima marginti įvairiais šriftais ir spalvomis bei apdailinti kutais. Taip pat galite užsisakyti Pilietybė juostelės juodos, raudonos ir aukso ir varčios įvairių spalvų deriniai čia. Žinoma, Jūsų lankelius, vainiko juosteles, varčias ir juosteles marginsime asmeniniais tekstais. Naudokite praktišką juostelės konfigūratorių, kad sukurtumėte savo gedulo juostelę, varčią ar dekoratyvines juosteles atskirai su tekstu, vaizdais ar nuotraukų spaudiniais. - Laidotuvių posakių, vainiko juostelių tekstų, užuojautos laiškų ir gedulo citatų rinkinį rasite čia.

Cat-ID: 16