Gamtos gaminiai

Įvairus natūralių daiktų asortimentas

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Gamtos gaminiai Kategorijos aprašymas

Patobulinkite savo dekoravimo idėjas naudodami aukštos kokybės natūralius daiktus ir leiskite save įkvėpti daugybės natūralių produktų!

Floristik24, jūsų internetinis aukštos kokybės rankdarbių prekių pardavėjas, rasite nepaprastų natūralių gaminių, tokių kaip puiki rafija , tvirtos rotango pagaliukai , įvairių dydžių dekoratyviniai mediniai diskai ir įvairios šiaurės elnių samanos . - Su tuo galite greitai sukurti nepaprastą, bet natūralų namų puošmeną, kuri tinka kiekvienam sezonui ir yra labai paprasta gaminti!

Pavyzdžiui, baltai išplautas kakavos ankštis galite sudėti į gražų dekoratyvinį dubenį ir sudėti kartu su vienu ar dviem kalėdiniais kamuoliukais, kad papuoštumėte kalėdinį stalą . Taip pat galite sudėti atskirus komponentus tiesiai ant stalo takelio ir pridėti džiovintų kalio grybų , lotoso stūmoklų ir smulkių monetos lapelių .

Tačiau natūralūs daiktai puikiai tinka ir kaip nuolatinė ir elegantiška kambario puošmena: pavyzdžiui, ant svetainės stalo, indaujos ar komodos galite patogiai uždėti žiedu surištą palmės lapą ir tada pridėti atmosferinę žvakę.

Natūralūs dekoratyviniai elementai yra tokie pat universalūs kaip gamta. - Galite naudoti juos originaliam sienų dekoravimui , šventiniam sodo papuošimui ir romantiškam gėlių išdėstymui arba galite patobulinti gražią dovanos idėją. Daugelis natūralių gaminių taip pat yra labai sumaniai nuspalvinti, kad pavasario vazos papuošimui galėtumėte panaudoti, pavyzdžiui, oranžines aguonų galvutes , raudoną cukranendrių kūgį ir kitus dekoratyvinius lapus.

Būkite kūrybingi ir naudokite šiuos natūralius daiktus, kad sukurtumėte savo individualų kambario dekoravimą !

Cat-ID: 43