Šilko gėlės dirbtinės gėlės

Šilko gėlės, šilko gėlių kompozicijos, tekstiliniai augalai, dirbtiniai augalai, šilko puokštės, dirbtinės gėlės

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Šilko gėlės dirbtinės gėlės Kategorijos aprašymas

Mūsų asortimente esančios šilko gėlės ir dirbtiniai augalai yra tobulos formos natūralių modelių kopijos. Meniškai sukurtos tekstilinės gėlės sukuria gražią atmosferą kaip vestuvių ir iškilmingų progų puošmena, kaip stalo puošmena namuose ar gastronomijoje.

Čia rasite didelį pasirinkimą įvairių rūšių, pagamintų iš tikro šilko, plastiko ir aukštos kokybės tekstilės. Dirbtinės ir šilkinės gėlės galimos atskirai, kaip paruošta puokštė, kaip dirbtinis augalas vazonėlyje arba dirbtinių gėlių puokštė.

Tekstilinės gėlės, šilkinės gėlės ir dirbtiniai augalai kaip puokštė, puokštė arba atskirai dekoracijoms

Atskirų egzempliorių pasirinkimas svyruoja nuo rožių, hortenzijų ir chrizantemų iki alijų, cimbidžių ir lelijų iki strelizijų ir orchidėjų. Atskiros šilkinės gėlės ir dirbtinės gėlės idealiai tinka tolesniam perdirbimui į gėlių kompozicijas, puokštes ir dekoracijas. Dirbtiniai augalai vazonuose, pavyzdžiui, baltasis agapantas, skirtingų spalvų orchidėjos, mėlynos, geltonos ir raudonos našlaitės ne tik atrodo apgaulingai tikroviškai. Skirtingai nuo natūralių kolegų, jie tarnauja amžinai.

Surištos dirbtinių rožių, šilkinių gėlių, chrizantemų, tulpių, ranunkulių, juodųjų suzanų ir šachmatų gėlių puokštės yra paruoštos naudoti kaip stalo puošmenos. Čia taip pat galite užsisakyti spalvingų dirbtinių šilkinių ir tekstilinių gėlių puokštes bei vejos kilimėlių Velykų ir vasaros dekoracijoms. Dirbtinės rožių širdelės, rožių žiedlapiai su užrašu „Just Married“ ir miniatiūrinės rožės iš putplasčio yra ypač žavios dekoravimo medžiagos vestuvėms.

Cat-ID: 52