Dekoratyviniai vaisiai

Dekoratyviniai vaisiai, atrodo apgaulingai tikroviški, tinka visų rūšių dekoracijoms, taip pat kaip rankdarbių aksesuarai.

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Dekoratyviniai vaisiai Kategorijos aprašymas

Dekoratyviniai vaisiai greitai papuoš kiekvieną kambarį ir yra ypač laukiami virtuvėje ar valgomajame. Be to, dirbtiniai vaisiai ir dekoratyvinės daržovės savo ryškiomis spalvomis spinduliuoja gyvumą, apšviečiantį aplinką. Floristik24 – jūsų internetinėje dekoratyvinių dirbinių ir rankdarbių reikmenų parduotuvėje – rasite didelį dekoratyvinių vaisių ir daržovių pasirinkimą, kurie abu iš pirmo ir antro žvilgsnio nesiskiria nuo originalų. Nuo įvairių dydžių ir spalvų dirbtinių obuolių iki artišokų ir grybų iki drakono vaisių ir dygliuotų kriaušių rasite vaisinės dekoratyvinės medžiagos visiems metų laikams ir dekoratyvinių idėjų!

Nustebsite, kaip greitai kai kurios dirbtinės daržovės gali pridėti vertės jūsų virtuvei. Paimkite, pavyzdžiui, raudoną, žalią ir geltoną papriką, dekoratyvines morkų ir svogūnų svogūnėlius arba daržovių mišinį tinkle. Dėl aukštos apdorojimo kokybės dekoratyvinės daržovės jaučiasi labai tikroviškai dėl naujos realaus prisilietimo savybės.

Puiku tai, kad daržovių vaisiai negenda net esant aukštai temperatūrai ir visada išlaiko ryškias spalvas. Iš esmės dirbtinius vaisius ir daržoves kaip dekoracijas galite naudoti ištisus metus.
Arba tiesiog kuria dekoracijas, pritaikytas sezonui. Rudens puošmenai pasiimkite keletą dekoratyvinių gilių, kaštonų, spalvingą moliūgų asortimentą ir viską derinkite su obuoliais ir apelsinais. Taip pat mūsų dekoracijų parduotuvėje siūlome vaisių ir riešutų ant pagaliuko, kuriuos nesunkiai įkomponuosite į Advento vainiką ar rudens kompoziciją.
Kita vertus, vitrinos, filmų filmavimo ar baldų parodos puošmena yra nuostabi duona ir pyragaičiai: Floristik24 galite įsigyti gausų aukštos kokybės, apgaulingai tikrų maisto manekenų pasirinkimą žemomis kainomis! Ši kepyklos puošmena pasižymi nuostabiu tikroviškumu: traški duona, viliojantys pyragaičiai ir net dideli dekoratyviniai pyragaičiai vitrinai priverčia pirkėjų burną vandenyti arba suteikia gyvybės ir spalvų virtuvės ekspozicijai.

Cat-ID: 53