Gėlių putos

Gėlių putplasčio gaminiai visoms progoms

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Gėlių putos Kategorijos aprašymas

Gėlių putos arba samanos yra gėlių kompozicijų pagrindas , kurios plačiai naudojamos kaip dekoracijos, vestuvių papuošalai, gedulo papuošalai ir kaip dovanos. Mūsų platus asortimentas gėlių putų sudaro gėlių putas įvairių formų, kaip šlapias gėlių putų šviežių gėlių ir sausoje gėlių putplasčio sausų gėlių.

Iš anksto suformuotos gėlių putos automobilių dekoracijoms, stalo dekoracijoms, sienų dekoracijoms ir gedulo papuošalams

Specialiai vestuvinei floristikai siūlome nuotakos puokščių laikiklius tiesiomis ir ergonomiškos formos rankenėlėmis, kurios puikiai guli rankoje ir dėl drėgnų gėlių putų ilgai išlaiko gėles šviežias. Širdelės formos gėlių putos stalo dekoravimui ir kaip stovas suteikia vestuvių dekoravimui romantikos. Dvigubas automobilio žiedas yra pirmasis pasirinkimas kaip klasikinių automobilių papuošalų įdedamas samanos. Asortimente pasirinkus tinkamą vakuuminį siurbtuką , gėlių kompozicijas galima saugiai pritvirtinti prie vestuvinių automobilių ir visų kitų lygių paviršių, pavyzdžiui, kaip sienų dekoracijas.

Apvalios ir kvadratinės gėlių putos yra įvairių dydžių ir skirtingų spalvų, skirtų nuo mažų iki labai įmantrių stalo dekoracijų. Drėgnas gėlių putas galima užsisakyti su liejamu paklotu arba be jo. Mes taip pat turime kūgius ir keletą specialių formų, tokių kaip žvaigždė, kaktusas, drugelis ir angelas.

Laidotuvių floristikai, be gėlių putplasčio žiedų ir vainikų, tinka ir širdelės formos gėlių putplasčio šablonai. Atskiros kapo dekoracijos gali būti suprojektuotos su gėlių putomis, skirtomis gėlių kompozicijoms kryžiaus pavidalu ir paveikslų rėmeliais su išoriniu gėlių apvadu. Urnų išdėstymui ir urnų dekoravimui siūlome pusžiedžius , kuriuos galima pastatyti arba pakabinti ant urnos sienelių. Kilmingas džiovintų gėlių kompozicijas geriausia daryti su sausomis gėlių putomis.

Cat-ID: 23