Skardiniai kibirai cinko indai

Skardiniai kibirai Cinko vazonai sodinimui ir dekoravimui

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Skardiniai kibirai cinko indai Kategorijos aprašymas

Padovanokite savo augalus vazonuose į naujus namus su gražiais metaliniais kibirais ir cinko vazonais iš Floristik24 – internetinės namų dekoravimo ir rankdarbių prekių parduotuvės! Rasite daugybę skirtingo dizaino kibirų ir dubenėlių, kurie, kaip prašmatnūs sodinukai, kiekvieną augalą pateikia žavingai. Taip pat atraskite dekoratyvines laistytuvus ir originalią metalinę dekoraciją, su kuria galėsite sukurti įmantrias gėlių kompozicijas tiek viduje, tiek lauke. Kalbant apie dizainą ir spalvinimą, kiekvienas gauna savo pinigus: metalinės vazoninės konstrukcijos yra antikvarinių, klasikinių ir šiuolaikiškų formų ir spalvų – kartais su spauda, kartais su raštu, kartais spalvotos, o kartais tiesiog su vintažine išvaizda!

Kibirai ir dubenys yra ovalios, apvalios arba puodelio formos. Vieni turi rankenas, kiti – dekoratyvines virvių rankenas, o kai kurie tiesiog sukurti be nieko. Pavyzdžiui, cinko dubenys nėra spalvoti ir yra smulkiai poliruoti arba lengvai išplauti balta spalva, todėl atrodo kaip senoviniai dubenys, dvelkiantys kaimišku kaimo namų žavesiu. Tada galite pasodinti gražias vasarines gėles ir eksponuoti jas terasoje, lango atbrailoje ar komodoje. O gražių pastelinių atspalvių augalų kibirai į kiekvieną kambarį įneša gaivaus gyvybės įkvėpimo, kuris priverčia visus spindėti.

Su mielomis mažomis dekoratyvinėmis laistytuvais galite sukurti nepaprastas gėlių dekoracijas ir ne tik pradžiuginti sodininkus, kurie mėgsta mėgstamą veiklą! Visi jie turi bent vieną rankeną ir gali būti naudojami kaip augalų vazonas arba tiesiogiai kaip augalų vazonas. Tai originaliai išlaisvins jūsų augalų dekoracijas ir parodys raudoną kortelę nuobodžiams gėlių vazonams!
Jei tikrai norite suteikti savo kūrybiškumui laisvos erdvės sodindami, tuomet rinkitės neįprastą metalo apdailą! Čia rasite taurių, karūnėlių, arbatinukų, amforų, maišelių ir padėklų, pagamintų iš metalo ir tinkančių lauke ir viduje. Šiuos vazonus galite naudoti vaistažolėms, gėlėms, balkoniniams ir kambariniams augalams auginti. Naudokite jį, kad sukurtumėte sensacingą sodo puošmeną arba perkurkite savo balkoną su pakabinamu krepšeliu!
 

Cat-ID: 58