Dubenys, puodai ir vazos

Gėlių krepšeliai ir pakabinami krepšeliai sodinti kaip akį traukiantys!

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Dubenys, puodai ir vazos Kategorijos aprašymas

Atraskite mūsų įvairų dubenėlių, vazonų, vazų ir daugelio kitų indų, skirtų sodinti ar užpildyti dekoratyviniais daiktais, pasirinkimą .

Nesvarbu, ar terakotos, molio ar akrilo – skirtingi dubenų, vazonų ir vazų modeliai traukia akį namuose ir sode. Taip pat siūlome tinkamas talpas kasdieniam naudojimui, taip pat sodininkams ir gėlininkams pomėgiams.

Sodinukai, balkonų dėžės, pakabinami krepšeliai, sodinukai ir indai gėlininkams ir sodininkams pomėgiams

Plastikiniai augalų vazonai, moliniai ir permatomi augalų vazonai orchidėjoms ypač rekomenduojami prekiaujant augalais ir gėlėmis gėlių parduotuvėse. Dedamos vazos taip pat tinka reklaminiam skintų gėlių pristatymui.

Balkonuose ir terasose akį traukia langų dėžės, šviesoforų vazonai ir pakabinami krepšeliai sodinimui. Sėjamosios taip pat yra įvairių formų , pavyzdžiui, kaip augalo kryžius, augalo širdelė arba augalo žiedas. Šiuos iš anksto suformuotus indus galima toliau apdoroti gėlių putomis arba žemėmis, džiovintomis arba šviežiomis gėlėmis, kad būtų galima suprojektuoti kapus. Laidotuvių floristikai taip pat siūlome pastatyti arba įsmeigti į žemę kapų vazas .

Kasdieniai reikmenys, tokie kaip laistytuvai, taip pat suteikia sodui, balkonui ir terasai spalvų. Be įprastų modelių sodo laistymui, rasite modernaus dizaino ryškių spalvų laistytuvų, skirtų naudoti patalpose. Įvairių dydžių spalvoti vazonai ir padėkliukai papildo mūsų asortimentą.

Cat-ID: 18