Tinkeris su viela ir gėlėmis

Dekoratyvinė ir amatinė viela, skirta floristikai ir namų dekoravimui

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Tinkeris su viela ir gėlėmis Kategorijos aprašymas

Gėlių viela, segtukai ir geležiniai smeigtukai yra pagrindinės floristų įrangos dalis, tačiau mėgėjai mūsų gausiai aprūpintoje internetinėje parduotuvėje ras ir platų vielos prekių pasirinkimą, kuris yra universalus.

Platus gaminių asortimentas siūlo visas medžiagas, kurių reikia profesionaliai gėlininkystei. Nesvarbu, ar tai būtų vyniojama viela ar pintinė viela vainikams rišti, ar speciali gerberos viela, skirta pritvirtinti vieną gerberos žiedą, kiekvienam tikslui yra tinkamas įrankis. Gaminant gėlių kompozicijas ir stalo dekoracijas, vainikai, romėniški karoliukai, perlų adatos ar ritės viela yra naudingi indai atskiroms detalėms tvirtinti.

Dekoratyvinės vielos gaminiai, skirti kūrybingam dizainui floristikoje

Be vielos gaminių, kurie naudojami tvirtinimui ir kurie neturėtų būti matomi gatavame gaminyje, yra daug laidų, kurie naudojami dekoratyviniais tikslais. Tinklelio viela arba angelo plaukai, sultinio viela arba sultinio efekto vielą galima suformuoti pagal pageidavimą ir aprišti samanų pynėmis, gėlėmis ar kitais dekoratyviniais daiktais.

Įvairių spalvų ir skersmenų aliuminio vielos, kaip apvalios arba plokščios vielos, repertuaras atitinka visus kasdienius profesionalių floristų reikalavimus. Viela pagaminta iš vario, aukso, sidabro arba spalvota – mėgėjams ir gėlininkams skirtų dizainų įvairovė beveik neribota. Nuo gebenės spyglių ir šešiakampės pynimo iki gražiausių pasakų plaukų – mūsų aukštos kokybės dekoratyviniai vielos gaminiai puikiai tinka bet kokiai gėlių ir augalų dekoracijai.

Cat-ID: 31