Žvakės

Įvairių dydžių ir spalvų žvakės ir arbatinės žvakės

Žvakės visada simbolizavo viltį ir šilumą. Jie sukuria didingą nuotaiką ir sukuria ypatingą atmosferą. Kai dagtis užsidega, žvakių šviesa apšviečia kambarį. Mūsų internetinėje parduotuvėje Jums siūlome įvairių formų, spalvų ir dydžių žvakes ir žvakes. Skaityti daugiau

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Ieškojo ir klientai

Žvakės Kategorijos aprašymas

Žvakės – lazdelės žvakės, rutulinės žvakės, stulpinės žvakės

Mūsų asortimente atsižvelgiama į įvairius variantus pačioms įvairiausioms progoms. Pas mus vienoje kategorijoje rasite lazdeles ir kūgines žvakes. Rutulinės ir stulpinės žvakės turi savo. Aukštos lazdelės žvakės visada buvo elegantiška stalų ir bufetų puošmena. Ar per Kalėdas, ar ant altoriaus – žvakės yra tiesiog šventės dalis. Kita vertus, sferinės ir paprastai apvalios žvakės dera su ekstravagantiška, bet ir su romantiška atmosfera. Kita vertus, stulpo žvakės yra tradicinės Advento žvakės, skirtos advento vainikui.

Tarp pagaliukų ir stulpinių žvakių atrasite ypač kokybiškų daiktų. Pavyzdžiui, PURE žvakės yra pagamintos iš stabilesnio stearino, o ne įprasto parafino. Taip pat susidursite su daugybe saugių žvakių. Naudojant šias žvakes, dagtis užgęsta reikiamu metu, todėl gaisro pavojus žymiai sumažėja. Kaimiškos žvakės taip pat suteikia ypatingą išvaizdą savo marmurine išvaizda. Daugelis mūsų žvakių yra vienspalvės. Kitaip tariant, jie išlaiko savo spalvą iki degimo.

Arbatos žvakės

Be plonų, aukštų ir sferinių žvakių, ypač populiarios arbatos žvakės. Tradiciškai jie buvo išbandytas ir patikrintas šildytuvų priedas, kad arbata būtų šilta ant šildytuvo padėtame puode. Jie vis dar vadinami arbatiniais žibintais, net jei jie jau seniai įgijo daugiau pritaikymo sričių ir yra sukurti daugiau progų. Arbatos lemputės dažnai randamos žvakių stiklainiuose kaip žibintai balkonui ar sodui. Bet ir stovint iš eilės apvalias plokščias žvakes galima pastatyti atmosferiškai.

Turime ir žvakidžių

Tačiau prašmatnios žvakių dekoracijos dalis yra ne tik žvakės, bet, žinoma, ir žvakidės. Juos rasite po žibintais ir žibintais vasaros kategorijoje ir žvakidėmis bei žibintais mūsų Kalėdų asortimente. Net arbatos žvakutės atrodo kur kas dekoratyviau su tinkamu stikliniu ar metaliniu arbatos žvakių laikikliu.

Kvapiosios žvakės

Jei ne tik mėgaujatės žvakių švytėjimu, bet ir norite užuosti malonų kvapą, tuomet peržiūrėkite mūsų kvapiųjų žvakių asortimentą. Atrasite vasariško gaivumo ar kalėdinių kvapų, tokių kaip vanilė ir cinamonas, ir labai ypatingų puokštių žvakes.

LED žvakės – taip pat su vašku

LED žvakės naudojamos vis dažniau, ypač žvakidėms kilpeliuose ar kitoms žvakių dekoracijoms, kuriose pagrindinis vaidmuo tenka natūraliam dekoravimui. Šios dirbtinės žvakės dažnai apgaulingai imituoja mirgančią žvakių šviesą. Daugelis jų taip pat pritemdomi arba turi laikmatį arba turi kitas funkcijas, kurios žada didesnį saugumą ar komfortą. Norint gauti ypač apgaulingai tikrą imitaciją, LED žvakės gali būti padengtos vašku. Mūsų LED šviestuvus rasite mūsų internetinėje parduotuvėje po fėjų žiburiais ir LED užburiančia atmosfera ne tik Kalėdų metu.

Kapo apšvietimas

Žvakių šviesa, kaip maža vilties šviesa, daugelyje kultūrų taip pat yra gedulo dalis. Tai turėtų parodyti kažkada mylimiems žmonėms kelią į kitą pasaulį ar kitą vietą arba tarnauti kaip ramaus prisiminimo ženklas. Pačioje laidotuvių gėlininkystėje kapo žvakė vaidina pagrindinį vaidmenį. Štai kodėl, žinoma, atskiroje kategorijoje rasite ir tik iš tikro vaško pagamintus arba su LED šviestuvais.

Cat-ID: 15