Krepšeliai ir augalų krepšeliai

Šviesoforai gausybės ragai Augalų dubenys Krepšeliai Gėlių rankogaliai Širdies augalų krepšeliai Širdies rankogaliai Vainikai Rankenos krepšeliai Duonos krepšeliai

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Krepšeliai ir augalų krepšeliai Kategorijos aprašymas

Mūsų floristikos internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių pintinių.

Gėlininkystėje ir sode pinti ir pinti dirbiniai gali būti apdirbami įvairiais būdais. Svetainėje iš natūralių medžiagų pinti krepšeliai ir dekoratyviniai daiktai yra stilingi namų aksesuarai.

Pinti krepšeliai ir stambiai austi drožlių krepšeliai su rankenomis arba šoninėmis rankenomis yra įvairių dydžių, formų ir spalvų. Pripildyti vaisiais, dekoratyviniais daiktais ar gėlėmis, jie puikiai traukia akį svetainėse, balkonuose ir terasose. Krepšeliai iš gluosnio, vynmedžio ir sizalio taip pat gali būti naudojami kaip dovanų krepšelis ar sodinukas.

Pinti ir drožlių krepšelio prekės, tokios kaip spalvotas arba natūralios spalvos drožlių krepšelis mūsų floristikos internetinėje parduotuvėje, tinka tolesniam perdirbimui gėlininkystėje ar sodininkystėje, taip pat daugeliui kitų naudojimo būdų. Ar variantai kaip augalo žiedas, valtis, ovalus augalo dubuo, apvalus ar kvadratinis augalų krepšelis – sodinimui skirtų vytelių formų įvairovė yra beveik neribota.

Pinti dekoratyviniai daiktai ir pinti krepšeliai iškyloms, sodinimui, dovanoms ir kasdieniniam naudojimui balkone ar terasoje

Vynmedžių rankogaliai, pintos sizalio širdelės užpildymui, įvairių dydžių rutuliukai ir vainikai iš vynmedžių yra idealūs dekoratyviniai elementai stalo dekoravimui, dovanoms ar langų dekoravimui. Jie gali būti puikiai derinami su kitomis dekoratyvinėmis medžiagomis.

Tačiau pinti krepšeliai yra ne tik gražūs, bet ir naudingi kasdieniai kaip duonos krepšeliai, pirkinių krepšeliai, bulvių krepšeliai ar pikniko krepšeliai.

Taip pat siūlome vynuogių medžiagas, tokias kaip Mühlenbeckia ir rafija, skirtą tolesniam perdirbimui gėlininkams ir sodininkams.

Cat-ID: 50