Floristikos reikmenys

Dozatoriai ir prietaisai, klijai ir juostos, prekės

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Floristikos reikmenys Kategorijos aprašymas

Kurkite, dirbkite rankdarbius ir dekoruokite kaip profesionalai su dideliu floristikos reikmenų asortimentu iš Floristik24, taip pat privatiems klientams – įperkama internetinė parduotuvė jūsų dekoravimo idėjoms! Čia rasite profesionalių įrankių, tokių kaip sekatoriai, drožlės, floristų peiliai ir karštų klijų pistoletai, taip pat reikmenų, tokių kaip sodo pirštinės, žolelių žirklės ir laistytuvai. Atraskite aukso ir sidabro dirbinius, kuriais galite užbaigti savo kūrinius – su juo tinka ir efektyvus specialus purškalas! Galite juo apipurkšti savo kompozicijas gražiu lako blizgesiu ir jaudinančia spalva, pavyzdžiui, auksu, arba, pavyzdžiui, suteikti samanoms augalo dekoracijoje naują blizgesį.

Ir tai dar ne viskas! Jubiliejiniais numeriais papuoškite savo gimtadienį, sidabrines vestuvių metines, taip pat dovanų paketą ar gimtadienio tortą. Norėdami tai padaryti, iš šiaudų vainiko pagaminkite gražų gimtadienio vainiką ir apvyniokite jį specialia lipnia juosta. Kartu su purškiamaisiais klijais prie vainiko galite pritvirtinti grakščius ir kilnius natūralius papuošimus ir taip sukurti labai individualų papuošimą kiekvienai progai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje privatiems klientams taip pat rasite tinkamą dovanų maišelį raudonos, oranžinės spalvos, natūralaus ar kitokio, saldžių kalėdinių motyvų. Ten telpa vyno buteliai, knygos ir taurės su namine uogiene. O jei labiau mėgstate dovanoti nuostabiai kvepiančią žolelių vazoną ar vazoninę gėlę, tuomet galite pasitelkti prašmatnią, spalvingą vazoną ir vazono rankovę, kuria dar labiau papuošite savo gėlių dovaną.

Jūsų laukia daugybė kokybiškų gaminių, kuriuos galite patogiai ir pigiai užsisakyti internetu. Mūsų profesionali siuntimo sistema garantuoja greitą pristatymą, o jei turite klausimų ar pasiūlymų, tiesiog kreipkitės į mūsų draugišką ir kompetentingą klientų aptarnavimo tarnybą!

Cat-ID: 19