Kalėdų puošmena 2024

Kalėdų eglutės papuošimai ir Advento papuošimai kalėdinėms dekoracijoms

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Kalėdų puošmena 2024 Kategorijos aprašymas

Siūlome Jums platų žieminių dekoratyvinių gaminių asortimentą, kad Advento ir Kalėdų laikotarpiu Jums ir Jūsų klientams sužibtų daug šviesų, o gražios dekoracijos sukurtų kalėdinę nuotaiką. – Mūsų kalėdinių dekoracijų asortimentas – nuo nostalgiškų iki romantiškų iki modernaus dizaino elementų. Naršykite mūsų platų kalėdinį asortimentą ir neabejotinai rasite savo floristikos apdirbimui ir dekoravimui tinkamų prekių.

Šventinė nuotaika Advento ir Kalėdų metu su žiemos dekoracijomis

Čia rasite daugybę žvakių, žvakidžių ir arbatžolių, skirtų tolimesniam perdirbimui į šventinius Advento vainikus, Kalėdų eglutėms ar stalo puošmenoms. Mūsų lemputės viduje ir lauke leidžia namams ir sodui švytėti šventiniu švytėjimu. Nesvarbu, ar eglutės rutuliai, stiklinės žvaigždės ar girliandos – su mūsų kalėdinėmis dekoracijomis galite sukurti individualias eglutes, jaukias patalpas ir jaukius pokylių stalus.
Advento vainikams galite įsigyti specialių priedų, tokių kaip džiovinti vaisiai ir dekoratyvinės lėkštės , universalios žvakidės , taip pat ugniai atsparios Advento žvakės .
 
Mūsų apgaulingai tikros išvaizdos šilkinės gėlės, dirbtiniai augalai ir eglės žalumynai puikiai tinka šventiniam stalui, sienų ir langų dekoravimui. - Taip pat galite stilingai papuošti vitrinas mūsų kalėdinėmis prekėmis. Žiemos dekoratyvinių peizažų dizainui siūlome visų formų dirbtinį sniegą , skirtą kurti parduotuvėse ar namuose.

Mūsų Kalėdų ir Advento papuošimai puikiai pasiruošę meilės šventei.

Cat-ID: 100