Pasodinkite kamuoliukus ir kamuoliukus

Žolės kamuoliai, buksmedžio rutuliai ir dekoratyviniai rutuliai iš dirbtinių augalų

Buksmedžio rutulys žalias Ø30cm Buksmedžio rutulys žalias Ø30cm

Buksmedžio rutulys žalias Ø30cm

32,75 €

Buksmedžio rutulys žalias Ø25cm Buksmedžio rutulys žalias Ø25cm

Buksmedžio rutulys žalias Ø25cm

17,10 €

Dėžutės rutulys Ø12cm Dirbtinių žaliųjų augalų puošmena Dėžutės rutulys Ø12cm Dirbtinių žaliųjų augalų puošmena

Dėžutės rutulys Ø12cm Dirbtinių žaliųjų augalų puošmena

6,90 €

Dėžutės rutulys Ø15cm Dėžutės rutulys Ø15cm

Dėžutės rutulys Ø15cm

4,00 €

Pasodinkite kamuoliukus ir kamuoliukus

Mūsų populiariausios prekės pagal klientų užsakymus. Atnaujinama kasdien.


Bestseller
** Pasirinkus apmokėjimą iš anksto, pristatysime tik po to, kai sąskaitos suma bus įskaityta į mūsų sąskaitą.

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Pasodinkite kamuoliukus ir kamuoliukus Kategorijos aprašymas

Ieškote prašmatnaus žaliojo kambario dekoro savo butui? Tuomet jums patiks dirbtinių augalų rutuliukai ir rutuliukai iš mūsų asortimento! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių dydžių aukštos kokybės dirbtinių augalų, todėl galėsite įgyvendinti dekoravimo idėjas tiksliai pagal savo idėjas. Nesvarbu, ar jums reikia vidutinio dydžio dėžės kamuoliuko, mažo žolės kamuoliuko ar didelio dekoratyvinio kamuoliuko iš violetinių gėlių – jį rasite čia! Vaizdingi dekoratyviniai rutuliai yra optiškai tobulai sumodeliuoti pagal originalius iš gamtos ir yra labai patogūs naudoti.

Pavyzdžiui, augalų rutulius galite pastatyti kaip kambario dekoraciją ant palangės, svetainės lentynos ir kavos staliuko ir efektyviai papildyti savo interjero dizainą. Bet jūs taip pat galite naudoti žolės rutulius, buksmedžio kamuoliukus ir dekoratyvinius kamuoliukus kaip dekoraciją iškilmingoms progoms, tokioms kaip gimtadienis, sodo vakarėlis, gatvės vakarėlis ir kepsnių vakaras su draugais.

Tiesiog padėkite rutuliukus ant stalo ar lentynos – nustebsite, kiek daug šių augalų kamuoliukų turi. Taip pat augalo dekoraciją galite tiesiog pastatyti ant grindų vazos angos, o ne gėlių puokštės ir nustebinti svečius nauju dizainu! Dėl aukščiausios klasės plastiko, kuris naudojamas šių dirbtinių augalų gamyboje, galite tiesiog padėti kamuoliukus ant žemės ir papuošti sodo taką, pavyzdžiui, per kepsnių vakarėlį.

Jei ir jus kamuoja rankdarbių karštinė, galite, pavyzdžiui, aplink kamuoliukus apvynioti fėjų lemputes ir taip fantastiškai apšviesti savo patalpas. Jums patiks universalūs augalų rutuliukai!

Cat-ID: 169