Memorialinė floristika

Egzotika, proteos, natūralūs daiktai, šakelės ir lapai, sizalis, kūgiai, natūralūs trinkelės, kapų trinkelės, vaisiai, reikmenys, vainikai...

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Memorialinė floristika Kategorijos aprašymas

Gedulo ir memorialinėje gėlininkystėje floristams reikia didžiausio jautrumo. Laidotuvių vainikas ar gėlių kompozicija kaip kapo puošmena arba urnos puošmena turėtų tinkamai išreikšti gedinčiojo dėkingumą už mirusįjį.

Mūsų memorialinės floristikos asortimente rasite didelį džiovintų gėlių ir natūralių gaminių, skirtų elegantiškiems gedulo papuošalams, pasirinkimą.

Kategorijoje Egzotika rasite balintas ir spalvotas egzotines gedulo gėles , balintų natūralių daiktų asortimentas pateikiamas tik baltais tonais. Mes taip pat siūlome jums elegantiškų baltymų ir natūralių pagalvėlių pasirinkimą kaip paruoštus tolesniam apdorojimui.

Mūsų paslauga: asmeniniai gedulo tekstai ir vainiko juostelių marginimas

Sielvartas dėl artimo žmogaus yra labai asmeniškas dalykas. Paskutinis sveikinimas gedulo papuošalų ir atminimo juostelių pavidalu turi būti individualus ir taip išreikšti asmeninį ryšį su velioniu.

Mūsų svetainėje Schleifdruckerei.de gaminame ne tik individualias atminimo juosteles ir gedulo juosteles kapų dekoravimui. Čia taip pat rasite daugybę laidotuvių posakių, vainiko teksto, užuojautos laiškų ir gedulo citatų, kurios padeda sunkiausiomis akimirkomis suformuluoti asmeninį galutinį sveikinimą.

Cat-ID: 38