Spalvingos ir spalvotos gėlių putos

Gėlių putos iš Oasis Rainbow gaminių asortimento

Spalvingos ir spalvotos gėlių putos

Mūsų populiariausios prekės pagal klientų užsakymus. Atnaujinama kasdien.


Bestseller
*   visos kainos įskaitant 21 % PVM, plius siuntimas ir tvarkymas. Perbrauktos kainos atitinka ankstesnę kainą.
** Pasirinkus apmokėjimą iš anksto, pristatysime tik po to, kai sąskaitos suma bus įskaityta į mūsų sąskaitą.

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Spalvingos ir spalvotos gėlių putos Kategorijos aprašymas

Kai ji tampa spalvinga, prasideda linksmybės: nors anksčiau gėlių putos buvo skirtos laminavimui, slėpimui ir padengimui, Rainbow serijoje siūlomi įvairių spalvų papildomi junginiai. Taip paprastos putplasčio plytos ir grynai funkcionali gėlių kompozicija tampa akį traukiančiais ir kūrybiškumą skatinančiais dizaino elementais.

Floristik24 rasite visą šių floristinių aksesuarų klasiką daugybe puikių spalvų: Be plytų, mūsų internetinė parduotuvė siūlo jums didelį kamuoliukų, cilindrų ir kūgių pasirinkimą. Čia rasite viską, ko reikia profesionaliam susitarimui. Ir kas geriausia: Spalvingos gėlių kempinės nėra įprastos šlapios putos, bet dėl didelės gėlių laikymo galios tinka ir šilkinėms gėlėms, dirbtiniams augalams ir sausai gėlininkystei. Nors jums tereikia laistyti šiek tiek dažniau, kai naudojate kaip šviežių gėlių putas, šios floristų putos turi pranašumą, nes sutaupote laiko ir medžiagų!

Štai kodėl spalvotas junginys yra patrauklus ne tik profesionaliems floristams, bet ir idealiai tinka dekoracijų entuziastams bei gėlių mylėtojams kuriant šviežių gėlių kompozicijas ir džiovintų gėlių kompozicijas – natūraliai greitai nusispalvina!

Paliejus, spalva atrodo šiek tiek stipresnė. Štai kodėl mažesnės formos, pvz., vaivorykštės mini kubeliai, atsiranda kartu su spalvingomis gėlėmis! Puikūs kanapės iš gėlių putplasčio ypač gaivina: su jais galima išdėlioti gražius pasjansus kaip akį traukiančius arba sukurti padėklus su mažomis gėlėmis, kurias galima išsinešti svečiams. Arba nustatykite puikius akcentus gėlių kompozicijose, stalo dekoracijose ar dekoratyvinėse lėkštėse!

Dizainerinės plokštės, pagamintos iš šlapių prisegamų putų, suteikia dar daugiau individualumo: šį pin-up padą galima ne tik iškirpti pagal dydį, bet ir tinka iškirpti.

Cat-ID: 228