Kapų lemputės ir žvakės

Religiniai ženklai ant krikščionių kapų

visos subkategorijos iš pirmo žvilgsnio

Kapų lemputės ir žvakės Kategorijos aprašymas

Kapų žiburiai ir kapo žiburiai dažniausiai dedami ant krikščionių kapų religiniais tikslais. Likusios žvakės uždegamos ant mirusiųjų kapų, minint jų artimuosius, ypač per tokias atminimo dienas kaip Visų Šventųjų diena ar Mirusiųjų sekmadienis , bet ir per gimtadienius ar jų mirties dieną. Kapų šviestuvai yra graži puošmena, ypač žiemą, o tamsiuoju metų laiku suteikia jaukumo savo šviesos spindesiu.

Ar kaip laisvai pastatoma žvakė, ar kaip kapo žibintas, ar norint papildyti stiklinį korpusą – kapo šviestuvų rasite visų įmanomų variantų.

Įvairių versijų kapų žibintai, kapo žibintai, kapo žvakės ir LED kapo žibintai: cilindriniai, kūginiai arba kampiniai, paprasti arba gausiai dekoruoti

Mūsų floristikos internetinėje parduotuvėje yra įvairių formų ir dydžių kapo šviestuvų. Be plastikinių kapo šviestuvų, čia rasite ir ypatingų egzempliorių, pavyzdžiui, širdelės formos, auksu dekoruotus, baltus ir raudonus kapo šviestuvus iš stiklo. Įvairiapusio gaminių asortimento modeliai su struktūriniu, pasuktu arba lygiu paviršiumi atitinka kiekvieną skonį. Taip pat praktinėje laikymo pakuotėje galima užsisakyti raudonų arba baltų papildomų žvakių.

Priklausomai nuo kapo šviesos , žvakė gali degti iki kelių dienų. Dar ilgesniam apšvietimo laikui siūlome ir LED kapo šviestuvus. Priklausomai nuo lauko temperatūros, baterijomis maitinamas kapo šviestuvas gali veikti iki dviejų mėnesių. Čia, floristikos internetinėje parduotuvėje, galima įsigyti įvairių motyvų LED kapų šviestuvų su, pavyzdžiui, kryžiumi ar besimeldžiančiomis rankomis.
google_translate

Cat-ID: 15